Galeria

a vista

Naświetlania drugie

czyli ostatni powód .


Kilka dni temu rozpocząłem po raz kolejny, może już ostatni fotografować miasto ( to miasto). Nie mam szczegółowego planu działania . W wolnych chwilach, może raz na tydzień, jak czas pozwoli będe wykonywał naświetlenia . Na początek plac Wielkopolski bo najbliżej od pracowni. później spirala, jak zwykle. Może za kilka miesięcy coś się z tego złoży. .
Już prawie miesiąc upłynął od pierwszch zdjęć nowego cyklu . Dopiero kilka dni temu pożyczyłem od Witka trochę szarej taśmy i mogłem wysuszyć i zreprodukować pierwsze zdjęcia. Powoli będę się starał uzupełniać zaległości. Zostało mi jeszcze ze cztery kartki papieru, które chciałbym naświetlić do Świąt. Później będe miał więcej czasu na opracowanie całości.

18 11 2013

Miastoprojekt*.

Metafora konkretna.
Outdoor products

Absolut oryginal.

Outdoor products to nazwa zestawu narzędzi ogrodniczych firmy Parthner. Pudło po kosiarce do trawy dostałem od brata Krzysztofa. Mocny sztywny karton wystarczyło trochę uszczelnić i pomalować na czarno. Powstało urządzenie naświetlające o użytkowym formacie około 100 x 60 cm. Otworek 0,4mm. Naświetlenia wykonałem w marcu 2013 roku na poznańskiej Cytadeli. Opracowanie fotografii i zdygitalizowanie trochę trwało... . Dzięki pomocy Pawła Kęsego który dał mi płyty MDF oraz Wiesia Margańskiego z Trzcianki w którego warsztecie stolarskim wykonaliśmy ramy usztywniające w końcu dało się to zreprodukować cyfrowo i umieścić w serwisie. Na razie powstało tylko kilka zdjęć. Nie wiem kiedy powstaną następne

Home© B+B