ERSATZ 28 07 2013

Mija pierwszy miesiąc działalności serwisu. Nie wszystko jeszcze udało się zrealizaować. Nadal mam kłopot z kodowaniem polskich czcionek. Stary edytor którego używam generuje jakieś błedy. W moim EI w trybie Offline wszystko działa. Po wrzuceniu na serwer okazuje się,że dłuższych tekstów nie można otworzyć.
Na razie muszę się z tym pogodzić. Pierwotnie chciałem zbudować stronę bez zdjęć. Same teksty.Taka ciekawostka. O fotografii bez fotografii. Nie udało się. Może lepiej. Zdjęcia wyświetlane na ekranie to nie to samo co oryginały, ale daje to jakieś wyobrażenie i może ewentualnie zachęcić do bliższcego poznania . Na razie musi wystarczyć cyfrowa namiastka. Możliwość kontaktu z konkretnym materialnym obrazem to okoliczności idealne. Niestety nie zawsze możliwe.
Upały uniemożliwiają pracę w ciemni.Temperatura przekracz 30 stopni. Tylko niezbęne czynności, wywołanie porane, żadnych litów czy eksperymentów. Fofografowanie w terenie ogranicza się do kilkudziesięciu porannych minut. Jedno naświetlenie i koniec. Czyli wakacje. Jest czas na porządkowanie archiwum i przygotowanie matariałów do umieszczenia w serwisie, to mało twórcze zajęcie, ale niestety niezbędne w czasach masowej autopromocji .

28 07 2013

Home© B+B